Proje Süreci

Tasarım insanın kendisi ile yarışmasıdır.

Açık büfe üretiminde önemli bir pazar payına sahip Monotech faydalı ürün ve farklı tasarım sunabilmek, fark edilir mekanlar yatabilmek için çalışıyorlar. Hizmet kalitesini konusunda Profesyonel kadrosuyla güçlendiren firma 2012 yılı içinde Royal Alhambra, Royal Holiday, Topkapı Palace, Adin Hotel, Villa Side Residence, Water Planet, Lake & River, gibi birçok otele kalite kazandırırken, görünür bir hizmet farklılığı yarattı.

Açık büfe üretiminde önemli bir pazar payına sahip Monotech faydalı ürün ve farklı tasarım sunabilmek, fark edilir mekanlar yaratabilmek için çalışıyor. Hizmet kalitesini, konusunda Profesyonel kadrosuyla güçlendiren firma, ülke içinde ve yurtdışında bir çok elit otele kalite kazandırırken, görünür bir hizmet farklılığı yarattı.

Monotech açık büfe tasarımlarında öncelikli ana konunun ürünün ihtiyaçları tam karşılaması gerekliliği üzerinde durur. Tefrişi gerçekleştirilen otellerin yaşadığı müşteri memnuniyeti işimizin ödülü olur işin sonunda.Otellerin mimarisine göre her projenin farklı tasarlayan Monotech, öncesinde Ar-Ge ve tasarım departmanında yoğun bir çalışma geçirir.

Karşılıklı yapılan görüşmelerle başlayan maraton birbirini takip eden aşamalarla son bulur. Süreç varsa mekanda yoksa inşaat projesi üzerinde servis alanının tasarlanması ile başlar. Yerleşim planına göre hareket koridorları ve ürün yerleri belirlenir.Ürünler arası minumum mesafe korunarak işletmenin servis hızını arttırıcı ve zaiyatı azaltıcı yerleşim planı H.A.C.C.P. kriterlerinde saptanır.

İşletmenin uygulayacağı servis sistemlerine göre alternatif ve ekonomik ürün çeşitleri seçilir. Bu hazırlıkların sonunda projenin profesyonel kullanıcıları olan Genel Müdür, F&B, Ex. Chef İle plan oluşturulur. Mimari proje uygunluğu için mekanın mimari tarzına uygun alternatifler sunulur ve seçim yapılır. Seçilen tasarım ve ürün tercihini takiben ürün ile aynı görüntüye sahip üç boyutlu tasarımı yapılır. Teknik resimler hazırlanır. Artık üretime geçmek için her şey hazırdır. Tüm ürünler zamanın da ve taahhütlere uygun olarak üretilir.

Montajı yapılır. Yapılan bu yoğun çalışma bir projenin son bulması demektir. Bu son her zaman yeni başlangıçların habercisidir. Açık Büfeler, Servis Arabaları, Banket, Masa ve Sandalyeleri konusunda müşterilerine kaliteli seçenekler sunan firma sürekli paylaşımcı bir partner olmayı hedefliyor.